Directory based organisational layer (7.x-1.0-rc6) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Operations
bg: Действия

en: root
bg: корен

en: Upload
bg: Трансфер

en: file
bg: файл

en: Directory
bg: Директория

en: Navigation
bg: Навигация

en: Loading
bg: Зареждане
