Directory based organisational layer (7.x-1.0-rc6) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: root
he: שורש

en: Upload
he: העלאה

en: file
he: קובץ

en: Up
he: עולה

en: Directory
he: סיפרייה

en: Navigation
he: ניווט

en: Loading
he: בטעינה
