Directory based organisational layer (7.x-1.0-rc6) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: root
hi: मूल

en: Upload
hi: अपलोड

en: file
hi: फ़ाइल

en: Directory settings
hi: डायरेक्टरी सेटिंग्स

en: Up
hi: ऊपर

en: Navigation
hi: नेविगेशन

en: Loading
hi: लोड हो रहा है
