Directory based organisational layer (7.x-1.0-rc7) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Upload
km: ផ្ទុកឡើង

en: file
km: ឯកសារ​

en: Navigation
km: ការ​រុករក

en: Loading
km: ផ្ទុក

en: The file upload failed. %upload
km: បាន​បរាជ័យ​ក្នុង​ការ​ផ្ទុក​ឯក​សារ​ឡើង ។ %upload
