Directory based organisational layer (7.x-1.0-rc7) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Operations
vi: Thao tác

en: root
vi: gốc

en: Upload
vi: Tải lên

en: file
vi: tập tin

en: Up
vi: Lên

en: Directory
vi: Thư mục

en: Navigation
vi: Điều hướng

en: Loading
vi: Đang nạp

en: The file upload failed. %upload
vi: Không tải được tệp lên. %upload
