Directory based organisational layer (7.x-1.0-rc8) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Operations
af: Aksies

en: root
af: basis

en: Upload
af: Oplaai

en: Navigation
af: Navigasie
