Directory based organisational layer (7.x-1.0-rc8) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Operations
ar: عمليات

en: root
ar: جذر

en: Upload
ar: رفع

en: file
ar: ملف

en: Up
ar: اعلى

en: Directory
ar: الدليل

en: Navigation
ar: الإبحار

en: Loading
ar: جاري التحميل

en: The file upload failed. %upload
ar: فشل في رفع الملف. %upload
