Directory based organisational layer (7.x-1.0-rc8) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Operations
ca: Operacions

en: root
ca: arrel

en: Upload
ca: Puja

en: file
ca: fitxer

en: Up
ca: Amunt

en: Directory
ca: Directori

en: Navigation
ca: Navegació

en: Loading
ca: Carregant

en: The file upload failed. %upload
ca: Ha fallat la càrrega del fitxer. %upload
