Directory based organisational layer (7.x-1.0-rc8) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Operations
kk: Операциялар

en: root
kk: түбір

en: Upload
kk: Жүктеу

en: file
kk: файл

en: Navigation
kk: Навигация
