Directory based organisational layer (7.x-1.0-rc8) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: root
ku: ڕەگ

en: Upload
ku: بارکردن

en: file
ku: په‌ڕگه‌

en: Up
ku: سەرەوە

en: Navigation
ku: ڕێدۆزینەوە

en: Loading
ku: ئامادەکردن

en: The file upload failed. %upload
ku: بارکردنی پەڕگە پەککەوتووبوو. %upload
