Directory based organisational layer (7.x-1.0-rc8) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Operations
mr: कृती

en: root
mr: मुळ

en: Upload
mr: अपलोड

en: Navigation
mr: आवागमन
