Directory based organisational layer (7.x-1.0-rc8) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Upload
th: อัพโหลด

en: file
th: แฟ้ม

en: Up
th: ขึ้น

en: Navigation
th: นำทาง
