Directory based organisational layer (7.x-1.0-rc9) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Operations
be: Аперацыі

en: Upload
be: Загрузіць

en: Continue
be: Працягнуць

en: file
be: файл

en: Navigation
be: Навігацыя

en: Loading
be: Загружаецца

en: The file upload failed. %upload
be: Не атрымалася загрузіць файл. %upload
