Directory based organisational layer (7.x-1.0-rc9) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Operations
cs: Operace

en: root
cs: kořen

en: Upload
cs: Nahrát

en: Continue
cs: Pokračovat

en: file
cs: soubor

en: Up
cs: Nahoru

en: Directory
cs: Adresář

en: Navigation
cs: Navigace

en: Loading
cs: Načítání

en: The file upload failed. %upload
cs: Nahrávání souboru se nezdařilo. %upload

en: Upload files
cs: Nahrát soubory
