Directory based organisational layer (7.x-1.0-rc9) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: root
fi: juuri

en: Upload
fi: Siirrä

en: Continue
fi: Jatka

en: file
fi: tiedosto

en: Up
fi: Ylös

en: Directory
fi: Hakemisto

en: Navigation
fi: Navigaatio

en: Loading
fi: Ladataan

en: The file upload failed. %upload
fi: Tiedoston lataus epäonnistui. %upload
