Directory based organisational layer (7.x-1.0-rc9) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Operations
gl: Operacións

en: root
gl: raíz

en: Upload
gl: Subir

en: Continue
gl: Continuar

en: file
gl: ficheiro

en: Up
gl: Arriba

en: Directory
gl: Directorio

en: Navigation
gl: Navegación

en: Loading
gl: Cargando

en: The file upload failed. %upload
gl: Fallou a subida do ficheiro. %upload
