Directory based organisational layer (7.x-1.0-rc9) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Operations
sv: Funktioner

en: root
sv: rot

en: Upload
sv: Ladda upp

en: Continue
sv: Fortsätt

en: file
sv: fil

en: Up
sv: Upp

en: Directory
sv: Katalog

en: Navigation
sv: Navigering

en: delete files
sv: radera filer

en: Loading
sv: Laddar

en: The file upload failed. %upload
sv: Filuppladdningen misslyckades. %upload
