Directory based organisational layer (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: root
el: ρίζα

en: Upload
el: Αποστολή

en: file
el: αρχείο

en: Up
el: Επάνω

en: Navigation
el: Πλοήγηση

en: Loading
el: Φόρτωση

en: The file upload failed. %upload
el: Η αποστολή του αρχείου απέτυχε. %upload
