Directory based organisational layer (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Operations
id: Operasi

en: root
id: akar

en: Upload
id: Unggah

en: Up
id: Ke atas

en: Directory
id: Direktori

en: Navigation
id: Navigasi

en: Loading
id: Memuat

en: The file upload failed. %upload
id: Unggah berkas gagal. %upload
