Directory based organisational layer (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Operations
lv: Darbības

en: root
lv: sakne

en: Upload
lv: Augšupielādēt

en: file
lv: fails

en: Up
lv: Augoša

en: Directory
lv: Direktorija

en: Navigation
lv: Navigācija

en: Loading
lv: Notiek ielāde

en: The file upload failed. %upload
lv: Faila augšupielāde neizdevās. %upload
