Directory based organisational layer (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: root
ne: मूल

en: Upload
ne: अपलोड

en: file
ne: फ़ाइल

en: Up
ne: माथि

en: Navigation
ne: नेभिगेसन

en: Loading
ne: लोडिंग हुदैछ...
