Directory based organisational layer (7.x-1.1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Operations
ast: Operaciones

en: root
ast: raigañu

en: Upload
ast: Xubir

en: file
ast: ficheru

en: Navigation
ast: Navegación
