Directory based organisational layer (7.x-1.1) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Operations
bs: Operacije

en: file
bs: datoteka

en: Up
bs: Gore

en: Directory
bs: Direktorij

en: Navigation
bs: Navigacija
