Directory based organisational layer (7.x-1.1) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: root
ta: மூலம்

en: Upload
ta: தரவேற்று

en: file
ta: கோப்பு

en: Up
ta: மேல்

en: Directory
ta: கோப்பகம்

en: Navigation
ta: வழிநடத்தல் தொடுப்பு

en: Loading
ta: ஏற்றுகிறது

en: The file upload failed. %upload
ta: கோப்பு தரவேற்றம் தோல்வி. %upload
