Directory based organisational layer (7.x-1.2) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Upload
ka: ატვირთვა

en: file
ka: ფაილი

en: Navigation
ka: ნავიგაცია

en: Loading
ka: იტვირთება
