Directory based organisational layer (7.x-1.2) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Upload
mn: Оруулах

en: file
mn: Файл

en: Navigation
mn: Сайтын дотоод холбоосууд
