Directory based organisational layer (7.x-1.2) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Operations
sl: Operacije

en: root
sl: koren

en: Upload
sl: Nalaganje

en: file
sl: datoteka

en: Navigation
sl: Navigacija

en: Loading
sl: Nalagam
