Directory based organisational layer (7.x-1.2) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Operations
tr: İşlemler

en: root
tr: kök

en: Upload
tr: Yükle

en: file
tr: dosya

en: Up
tr: Yukarı

en: Navigation
tr: Gezinti

en: Loading
tr: Yükleniyor

en: The file upload failed. %upload
tr: Dosya yükleme başarısız. %upload
