Directory based organisational layer (7.x-1.2) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Home
ru: Кол арын

en: Operations
ru: Күүcедирилер

en: root
ru: дазыл

en: file
ru: файл

en: Navigation
ru: Навигация
