Directory based organisational layer (7.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Operations
fa: عملیات

en: root
fa: ریشه

en: Upload
fa: بارگذاری

en: file
fa: فایل

en: Up
fa: بالا

en: Directory
fa: دایرکتوری

en: Navigation
fa: پیمایش

en: Loading
fa: در حال بارگذاری

en: view files
fa: مشاهده فایل‌ها

en: The file upload failed. %upload
fa: بارگذاری فایل با شکست مواجه شد. %upload
