Directory based organisational layer (7.x-1.0-rc6) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Upload
hy: Ներբեռնել

en: file
hy: ֆայլ

en: Up
hy: Վերև

en: Loading
hy: Բեռնում

en: The file upload failed. %upload
hy: Ֆայլի ներբեռնումը ձախողվեց: %upload
