Directory based access control (ACL) (7.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Save
eo: Konservu

en: Allow
eo: Permesu

en: Deny
eo: Malpermesu

en: Permissions
eo: Permesoj

en: edit permissions
eo: redakti permesojn

en: Access rules
eo: Aliraj reguloj
