Directory based access control (ACL) (7.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Save
gl: Gardar

en: Allow
gl: Permitir

en: Deny
gl: Rexeitar

en: Permissions
gl: Permisos

en: edit permissions
gl: editar permisos

en: Inherit
gl: Herdar

en: Access rules
gl: Regras de acceso
