Directory based access control (ACL) (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Save
ro: Salvare

en: Allow
ro: Permite

en: Deny
ro: Interzice

en: Permissions
ro: Permisiuni

en: edit permissions
ro: modificare permisiuni

en: Inherit
ro: Moşteneşte

en: Access rules
ro: Reguli acces
