Directory based access control (ACL) (7.x-1.0-beta2) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Save
he: שמירה

en: Allow
he: אפשר

en: Deny
he: חסוֹם

en: Permissions
he: הרשאות

en: edit permissions
he: עריכת הרשאות

en: Inherit
he: תירש

en: Access rules
he: כללי גישה
