Directory based access control (ACL) (7.x-1.0-beta2) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Allow
km: អនុញ្ញាត

en: Deny
km: បដិសេធ

en: Permissions
km: សិទ្ធិ

en: edit permissions
km: កែសម្រួល​​សិទ្ធិ

en: Access rules
km: ច្បាប់​ចូល​ដំណើរ​ការ
