Directory based access control (ACL) (7.x-1.0-beta2) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Save
lt: Saugoti

en: Allow
lt: Leisti

en: Deny
lt: Drausti

en: Permissions
lt: Leidimai

en: edit permissions
lt: redaguoti teises

en: Access rules
lt: Prieigos taisyklės
