Directory based access control (ACL) (7.x-1.0-beta2) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Save
ru: Сохранить

en: Allow
ru: Разрешить

en: Deny
ru: Запретить

en: Permissions
ru: Права доступа

en: edit permissions
ru: редактировать права доступа

en: Inherit
ru: Наследовать

en: Access rules
ru: Правила доступа
