Directory based access control (ACL) (7.x-1.0-beta2) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Save
sl: Shrani

en: Allow
sl: Dovoli

en: Deny
sl: Prepovej

en: Permissions
sl: Dovoljenja

en: edit permissions
sl: uredi dovoljenja

en: Access rules
sl: Pravila dostopa
