Directory based access control (ACL) (7.x-1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Save
sv: Spara

en: Allow
sv: Tillåt

en: Deny
sv: Neka

en: Permissions
sv: Behörigheter

en: edit permissions
sv: redigera behörigheter

en: Inherit
sv: Ärv

en: Access rules
sv: Åtkomstregler
