Directory based access control (ACL) (7.x-1.0-rc1) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Save
cy: Cadw

en: Allow
cy: Caniatau

en: Deny
cy: Gwrthod

en: Permissions
cy: Hawliau

en: edit permissions
cy: golygu hawliau

en: Inherit
cy: Etifeddu

en: Access rules
cy: Rheolau mynediad
