Directory based access control (ACL) (7.x-1.0-rc1) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Allow
el: Επιτρέπεται

en: Deny
el: Απαγορεύεται

en: Permissions
el: Άδειες

en: edit permissions
el: επεξεργασία δικαιωμάτων

en: Inherit
el: Κληρονομικότητα

en: Access rules
el: Κανόνες πρόσβασης

en: Edit permissions
el: Επεξεργασία αδειών
