Directory based access control (ACL) (7.x-1.0-rc1) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Save
fi: Tallenna

en: Note
fi: Huomaa

en: Allow
fi: Sallittu

en: Deny
fi: Estetty

en: Permissions
fi: Käyttöoikeudet

en: edit permissions
fi: muokkaa käyttöoikeuksia

en: Inherit
fi: Peri

en: Access rules
fi: Pääsysäännöt

en: Drupal permissions
fi: Drupal oikeudet

en: Edit permissions
fi: Muokkaa käyttöoikeuksia

en: Role Name
fi: Roolin nimi
