Directory based access control (ACL) (7.x-1.0-rc1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Save
is: Vista

en: Allow
is: Heimila

en: Deny
is: Hafna

en: Permissions
is: Réttindi

en: Access rules
is: Aðgangsreglur
