Directory based access control (ACL) (7.x-1.0-rc1) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Note
kn: ಸೂಚನೆ

en: Allow
kn: ಅನುಮತಿಸಿ

en: Deny
kn: ನಿರ್ಭಂದಿಸಿ

en: Permissions for
kn: ಇದಕ್ಕಾಗಿನ ಅನುಮತಿಗಳು

en: Permissions
kn: ಅನುಮತಿಗಳು

en: Inherit
kn: ಪಾರಂಪರ್ಯವಾದ
