Directory based access control (ACL) (7.x-1.0-rc2) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Save
af: Stoor

en: Allow
af: Toelaat

en: Deny
af: Weier

en: Permissions
af: Regte

en: Access rules
af: Toegangsreëls
