Directory based access control (ACL) (7.x-1.0-rc2) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Save
cs: Uložit

en: Allow
cs: Povolit

en: Deny
cs: Zakázat

en: Permissions
cs: Oprávnění

en: edit permissions
cs: upravit oprávnění

en: Access rules
cs: Přístupová pravidla

en: Edit permissions
cs: Upravit oprávnění
