Directory based access control (ACL) (7.x-1.0-rc2) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Save
da: Gem

en: Note
da: Bemærk

en: Allow
da: Tillad

en: Deny
da: Afvis

en: Permissions
da: Tilladelser

en: edit permissions
da: redigér tilladelser

en: Inherit
da: Arv

en: Access rules
da: Kontoregler

en: Edit permissions
da: Redigér tilladelser
