Directory based access control (ACL) (7.x-1.0-rc2) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Save
es: Guardar

en: Note
es: Nota

en: Allow
es: Permitir

en: Deny
es: Denegar

en: Permissions for
es: Permisos para

en: Permissions
es: Permisos

en: edit permissions
es: editar permisos

en: Inherit
es: Heredar

en: Your form has been saved.
es: Su formulario se ha guardado.

en: Access rules
es: Reglas de acceso

en: Edit permissions
es: Editar permisos

en: Role Name
es: Nombre del Rol
