Directory based access control (ACL) (7.x-1.0-rc2) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Save
fa: ذخیره

en: Note
fa: یادداشت

en: Allow
fa: اجازه دادن

en: Deny
fa: رد کردن

en: Permissions
fa: مجوزها

en: edit permissions
fa: ویرایش مجوزها

en: Access rules
fa: قوانین دسترسی
